17-letnia Maja naprawdę potrafi latać. Polka łamie prawa fizyki - i to jak!

Maja Kuczyńska zdobyła 3 miejsce na mistrzostwach juniorów Wind Games, organizowanych w Hiszpanii. To, co i JAK robi w tunelu aerodynamicznym, jest fenomenalne!

17-letnia Polka zajęła 3 miejsce na mistrzostwach juniorów Wind Games. Maja od lat trenuje indoor skydiving. Pasją do latania zaraził ją ojciec, gdy miała zaledwie 10 lat.  

Film z występu Mai, nagrany podczas tegorocznych mistrzostw, obejrzało już ponad 25 milionów osób. Internauci szaleją na jej punkcie.

 

To naprawdę niebywały talent. Maja rusza się z gracją i wdziękiem. Każda figura akrobacji robi ogromne wrażenie. W wykonaniu 17-letniej Polki, taniec w tunelu przestaje być jedynie dziedziną sportową, a staje się też pełnym emocji występem artystycznym.

W Hiszpanii Maja zajęła zaszczytne 3 miejsce, stojąc na podium razem z Kyrą Poh z Singapuru i Kubą Harrmenem z Czech.

Dzięki wszystkim za super zawody! Skończyłam na 3-cim miejscu bo popełniłam bezsensowny błąd w drugiej rundzie obowiązkowej, który kosztował mnie masę punktów. Z tremy zapomniałam wykonać jednego ruchu. Oops! Zdarza się :( ale i tak jestem szczęśliwa, bo mój układ dowolny był najlepiej oceniony ze wszystkich! - pisała Maja po swoim występie.

To dopiero początek wielkiej kariery naszej Polskiej zawodniczki. Niedługo będzie ona musiała mierzyć się już z nieco starszymi konkurentami. Mając tak ogromny talent, dziewczyna na pewno jeszcze nie raz nas zaskoczy. Trzymajmy za nią kciuki!

ZOBACZ TEŻ: Zaczął padać deszcz. To co robi ta papuga... Tego się nie spodziewaliśmy!

Więcej o: