Rodzic z Ostrowa Wielkopolskiego pozbywa się psa, bo ma jeden ważny powód

Na popularnym serwisie ogłoszeniowym pojawiło się nietypowe ogłoszenie - mieszkaniec Ostrowa Wielkopolskiego chce oddać psa i to za darmo.

Ogłoszenie ukazało się na serwisie olx.pl 26 lutego. Do tej pory wyświetliło je ponad 12 tysięcy użytkowników. Tak duże zainteresowanie nie dziwi, bowiem rzadko kiedy właściciel decyduje się oddać swojego psa, a nowego domu szuka mu przez internet. I choć tytuł ogłoszenia "Pilnie oddam Buldoga Francuskiego. Za darmo" może wywoływać negatywne reakcje, okazuje się, że jego autor wcale nie znudził się swoim pupilem.

"Psa niestety muszę oddać ponieważ jest bardzo agresywny w stosunku do naszej nowonarodzonej córki. Pies w towarzystwie, które zna, jest wesoły, trochę leniwy. Agresja u niego występuje wtedy, kiedy się czegoś boi, jest to na tle lękowym. Osoba, która chciałaby zająć się psem, nie może posiadać małych dzieci i musi poświęcić trochę swojej cierpliwości i czasu, żeby pies poczuł się dobrze w towarzystwie nowego właściciela. Niestety nie mogę ryzykować zdrowia mojego dziecka i liczyć na to, że pies w końcu zaakceptuje nowego członka rodziny" - czytamy w treści ogłoszenia, które zaczęło rozprzestrzeniać się w portalach społecznościowych.

Mieszkaniec Ostrowa Wielkopolskiego odda buldogaMieszkaniec Ostrowa Wielkopolskiego odda buldoga Screen z olx.pl

Niestety, nie udało nam się skontaktować z autorem ogłoszenia, bowiem 1 marca zostało ono zdjęte z olx.pl. Mamy nadzieję, że internauci docenią szczerość właściciela a jego czworonóg szybko znajdzie nowy dom.

A TERAZ ZOBACZ:
Osiołki chcą przejść nad poprzeczką. Pierwszy, drugi... Wtedy trzeci robi coś, co ''zawstydziło'' resztę

Osiołki chcą przejść nad poprzeczką. Pierwszy i drugi daje rade, ale trzeci zawstydza resztę

Więcej o: