Zrobili konkurs, a do wygrania był hummer Pudziana. Strongman zareagował z furią

Fala fałszywych konkursów zalewa Facebooka. Ostatnio mogliśmy "wygrać" lamborghini Kuby Wojewódzkiego, a teraz hummera Mariusza Pudzianowskiego. Jednak znany zawodnik MMA sprawę potraktował dość poważnie i sam ostrzegł swoich fanów.

Profil "Mariusz Pudzianowski Oficjalnie" ogłosił konkurs, w którym do wygrania jest hummer znanego strongmana. Wystarczy, że polubimy fanpage, udostępnimy post i zostawimy komentarz "gotowe". Przebiegli autorzy pomysłu zebrali tysiące lajków i ponad 12 tysięcy udostępnień. Niestety konkurs był oszustwem.

Post wywołał duże zainteresowanie internautów. Sam Mariusz Pudzianowski wypowiedział się na jego temat na swoim oficjalnym profilu: "Mendo znajdę Cię tak czy tak w tym wirtualnym świecie". I to nie były najgorsze słowa, których użył nasz strongman. Jednocześnie Pudzian ostrzegł, że to jest jego jedyne konto, "nie dajcie się nabrać" - dodał.

Luksusowy hummer okazał się zwykłą przynętą, która miała jedynie zwabić ludzi do polubienia profilu i zwiększenia jego zasięgu. To popularna praktyka w mediach społecznościowych, która służy do szybkiego budowania dużej grupy odbiorów.

ZOBACZ TAKŻE:

Chajzer kupił chłopcu książkę. Akcja marketingowa? Opowiedział o szczegółach. "Po 15 minutach odezwała się jego mama, a potem..."

 

Więcej o: