Zdawał egzamin na prawo jazdy, ale wyczuł, że coś tu nie gra. Wyszedł z auta i zadzwonił na policję

Pracownica Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Szczecinie miała 0,3 promila alkoholu podczas egzaminu na prawo jazdy. Przed przyjazdem policji przeprowadziła aż pięć egzaminów.

Zdarzenie miało miejsce w poniedziałek. Policję wezwał jeden z egzaminowanych, który wyczuł od kobiety woń alkoholu. - Na miejsce wysłany został patrol policji. Badanie alkomatem potwierdziło przypuszczenia mężczyzny. Kobieta miała 0,3 promila alkoholu w organizmie - mówi w rozmowie z Onetem Irena Kornicz z zachodniopomorskiej policji.

41-letnia kobieta przyznała, że piła alkohol w niedzielę wieczorem, ale nie spodziewała się, że tak długo pozostanie w jej organizmie.

"Jest jej wstyd"

- Ta pani pracowała u nas od 8 lat, nigdy nie było żadnych problemów. To bardzo nieprzyjemna sytuacja zarówno dla nas, jak i dla samej egzaminatorki, której zwyczajnie po ludzku jest wstyd -  mówi Cezary Graczyk, dyrektor WORD.

Z informacji portalu Onet.pl wynika, że był to piąty egzamin, który tego dnia przeprowadzała. Możliwe, że zostaną unieważnione. Policja zatrzymała prawo jazdy kobiety. Pracownica usłyszy zarzut prowadzenia samochodu pod wpływem alkoholu.

Zobacz także: "Marzenia albo obsesja dziennikarzy. Klubowi Kukiz'15 nie grozi rozpad

"Marzenia albo obsesja dziennikarzy. Klubowi Kukiz'15 nie grozi rozpad

Więcej o: