Pani Magda sprzedaje "Fjestacza". Dołącza mistrzowskie zdjęcia, ale to treść ogłoszenia robi furorę

Nie łatwo jest sprzedać używane auto, ale jak ma się zmysł graficzny i trochę poczucia humoru, ogłoszenie może dotrzeć do wielu odbiorców. Tak właśnie zrobiła pani Magda, która szuka nowego właściciela dla swojego auta, pieszczotliwie zwanego "Fjestaczem".

Większość użytkowników portalu otomoto.pl może się zdziwić natrafiając na ogłoszenie pani Magdy z Krakowa. Oprócz podstawowych informacji na temat stanu technicznego forda fiesty z 2003 roku, kobieta pozwoliła sobie na bardzo szczery wpis, w którym wyjaśnia, dlaczego pozbywa się samochodu.

Jedni piszą, że sprzedają samochód, auto, opla, grata… Ja sprzedaję przyjaciela. Czy mi z tym dobrze? Nie, ale na tym etapie mam tańszych przyjaciół. Przyjaciół, których relacje kosztują mnie co najwyżej wcieranie im smaru w łańcuch. Fiesta to miejska podróżniczka z duszą wyścigowego wariata. To co ją boli najbardziej to fakt jak mało czasu mogę poświęcić na wspólne podróże dalej niż do Lidla i upalanie na czerwonym. Dlatego zdecydowałyśmy się rozstać?

Pani Magda nie owija w bawełnę także jeśli chodzi o wady sprzedawanego auta. Okazuje się, że "Fjestacz" nie ma nic do ukrycia, a wszelkie niedoskonałości potrafi świetnie zamaskować.

Fiesta nie posiada wad ukrytych, ponieważ wszystkie jej wady są doskonale widoczne. Tu i ówdzie przyprószona rdzą niczym dojrzały dżentelmen siwizną. To co może być niezauważalne na pierwszy rzut oka to nowe amortyzatory przednie, nowa obudowa termostatu, świeżo wymieniony oleju w skrzyni biegów oraz płyn sprzęgła.

W dalszej części ogłoszenia autorka dajeupust swojej wyobraźni. Okazuje się, że ford występował na planie zdjęciowym filmu "Avengers" oraz pilotażowego odcinku "Nieustraszonego" z Davidem Hasselhoffem. Występ "Fjestacza" w kultowych produkcjach opatrzyła zdjęciami.

- Ogłoszenie robiłam razem z innym dizajnerem, Mateusz Kosmą. On był odpowiedzialny za fotomontaże, ja za treść. Zainteresowanie jest spore, ale wciąż nie znalazł się kupiec" - mówi w rozmowie z gazeta.pl pani Magda Ruta.

Jeśli więc przyjaciel pani Magdy przypadł Wam do gustu, macie jeszcze szansę zostać jego właścicielem. Całe ogłoszenie znajdziecie pod tym linkiem.

ZOBACZ TEŻ: Magiczny widok zorzy polarnej w Szwecji

O takich widokach marzy się przez całe życie. Tak wygląda zorza polarna w Szwecji

Więcej o: