Donald Trump ma ciekawą obsesję. Nagranie, na którym przestawia wokół siebie rzeczy podbiło sieć

Ktoś zmontował kilka scen, na których prezydent Donald Trump powtarza ten sam ruch w różnych sytuacjach. Ludzie spekulują, czy aby nie cierpi na zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne.

Donald Trump bardzo często przestawia rzeczy, które przed nim stoją na stole. Niezależnie od tego, czy jest to szklanka kogoś, kto siedzi naprzeciwko, czy jego własna. Często też poprawia wszystkie mikrofony, które przed nim stoją. Ktoś to zauważył i zrobił krótką animacją z tego typu sytuacjami. Film rozniósł się na Twitterze:

Bardzo szybko nagranie udostępniono ponad 10 tysięcy razy. Ludzie zaczęli się zastanawiać, czy to aby nie objawy zaburzeń obsesyjno-kompulsyjnych – zachowanie prezydenta wydało im się dziwnie symptomatyczne. Zaburzenie polega na występowaniu natrętnych zachowań przymusowych.

Pojawiły się też komentarze, w których ludzie twierdzą, że prezydent w ten sposób pokazuje, że musi sprawować kontrolę wokół siebie, co robi przez przejmowanie kontroli nad przestrzenią go otaczającą:

Z tą interpretacją zgadza się specjalistka od mowy ciała Patti Wood, z którą skontaktował się Daily Mail. Po obejrzeniu filmu doszła do wniosku, ze Donald Trump w ten sposób zaznacza swoje terytorium. Przesuwa granice swojej przestrzeni i narusza cudzą, żeby pokazać, że to on ma przewagę i władzę.

 A TERAZ ZOBACZ: Magiczny widok zorzy polarnej w Szwecji

O takich widokach marzy się przez całe życie. Tak wygląda zorza polarna w Szwecji

Więcej o: