Co czyta prezes Jarosław Kaczyński? Analizy? Klasykę myśli politycznej? Odpowiedź może Was zaskoczyć

W trakcie 39. posiedzenia Sejmu VIII Kadencji i głosowania nad wotum nieufności wobec rządu fotograf przyłapał prezesa PiS z książką na sejmowej ławie.

Jesteście ciekawi, cóż to za lektura? Może to powieść znanego noblisty? Albo traktat filozoficzny? A może klasyka z kanonu polskiej literatury? Otóż nie. 

Kiedy robiono mu to zdjęcie, Jarosław Kaczyński chował właśnie pod blat książkę o zdrowiu ''Wylecz się sam. Megadawki witamin''. Wręczył mu ją w prezencie sam Kornel Morawiecki:

39 Posiedzenie Sejmu VIII Kadencji39 Posiedzenie Sejmu VIII Kadencji Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Wyborcza.pl

Zaintrygowani poczytaliśmy trochę o tej jakże ciekawej pozycji. Napisał ją dr Andrew W. Saul. Jej recenzja na stronie empik.com głosi, że ''to książka mądra i otwierająca oczy. Niektórym wydać się może szokująca''. Dlaczego szokująca?

''Bowiem klucz do zdrowia [...] to nie skomplikowane i przerastające finansowe możliwości przeciętnego człowieka terapie. W rzeczywistości to tak proste, że może wydawać się nierealne. A jednak wieloletnie badania lekarzy praktykujących medycynę ortomolekularną (nastawioną na naturalne terapie) pokazują, że działa.''

Jak się okazuje - sekret tkwi w dostarczaniu organizmowi odpowiednich dawek witamin za pomocą odpowiednio dobranej diety.

''Wylecz się sam. Megadawki witamin'' | dr Andrew W. Saul''Wylecz się sam. Megadawki witamin'' | dr Andrew W. Saul fot. Oficyna Wydawnicza ABA | empik.com |

Nie wiemy, czy w związku z doborem lektury możemy się już wkrótce spodziewać rewolucji w służbie zdrowia, czy też pan prezes ostatnio po prostu gorzej się czuje. Wiemy za to, że przed nim 660 fascynujących stron książki autora, który ma na koncie też pozycje takie jak ''Rak. Leczenie megadawkami witamin'' czy ''Chroń się przed rakiem. Profilaktyka i leczenie''.

Na pewno życzymy panu prezesowi dużo zdrowia i przyjemnej lektury. Przypominamy też, że leczenie raka witaminami nie działa. Nie tędy droga.

A TERAZ ZOBACZ: [FAKTOID] PiS chce powiększyć Warszawę trzykrotnie? To początek. Wiemy, do czego naprawdę dąży

[FAKTOID] PiS chce powiększyć Warszawę trzykrotnie? To początek. Wiemy, do czego naprawdę dąży

Więcej o: