Mama apeluje do rodziców i pokazuje zdjęcie. Uważajcie na ten owoc! Jej 5-letni syn prawie umarł

Po tej historii już zawsze będziecie przecinać swoim dzieciom winogrona na pół. Okazuje się, że niepozorny owoc może być bardzo niebezpieczny.

Większość rodziców wie, że jedzenie dla tych najmłodszych domowników powinno być specjalnie przygotowywane. Poza gotowaniem i rozdrabnianiem, warto też zwrócić uwagę na krojenie owoców, zwłaszcza tych okrągłych i śliskich. 

Zdjęcie poniżej to prześwietlenie rentgenowskie. Po prawej stronie możemy dostrzec okrągły przedmiot, który utkwił w gardle małego dziecka. Jak się okazało, to nie jest zabawka, ale jedzenie. Dokładanie to kulka winogrona. 

Zdjęcie wrzuciła blogerka Angela Henderson na swojego Facebooka. Zaledwie po kilku dniach post ma ponad 23 tysiące udostępnień. 

Uwaga rodzice! Czy wiecie co przedstawia to konkretne prześwietlenie? To winogrono, które utknęło w górnych drogach oddechowych 5-latka. Ta mała słodka dusza musiała mieć dzisiaj operację w znieczuleniu ogólnym, po to by usunąć owoc z jego organizmu. Przeżył tylko dlatego, że część dróg oddechowych była drożna i umożliwiała mu oddychanie. Proszę, pamiętajcie, że nie wszystkie dzieci przeżuwają pokarm. Niektóre jedzą w pośpiechu w szkole. Bądźcie ostrożni. I jeśli nie macie pewności, to koniecznie krójcie warzywa takie jak winogrona i małe pomidorki.

A TERAZ ZOBACZ: Wpadka Suskiego na komisji ds. Amber Gold. Nawet Małgorzata Wassermann nie mogła się powstrzymać od śmiechu

Takiej odpowiedzi Marek Suski się nie spodziewał. Kompromitująca wpadka posła PiS-u

Więcej o: