Pyskowała policji. Spokojnie, spokojnie, w końcu nie wytrzymał. Jednym ruchem skończył szarpaninę

Funkcjonariusze z Fort Collins (USA) zostali wezwani do bójki dwóch mężczyzn. Gdy wypytywali świadków o okoliczności pobicia, dziewczyna jednego z chłopaków zaczęła pyskować i szarpać policjanta.

Sytuacja miała miejsce w nocy 6 kwietnia, przed jednym z barów w Fort Collins w stanie Kolorado. Gdy policjanci przyjechali na miejsce, poinformowali 22-letnią Michaelle Surat, że muszą przesłuchać jej chłopaka i mężczyznę, z którym się pobił, a ona może wracać do domu. Wtedy, jak donosi "Daily Mail", kobieta zaczęła pyskować, obrażać i szarpać się z funkcjonariuszem. Mundurowy uznał, że 22-latka zakłóca prowadzoną kontrolę policyjną i powalił ją na ziemię.

Wideo ze starcia z policjantem obejrzało już prawie 700 tys. osób. Widzowie są podzieleni - jedni uważają, że funkcjonariusz zareagował zbyt ostro, inni, że to 22-latka przekroczyła granicę.

 

W wywiadzie dla ABC News rodzina Michaelle powiedziała, że po starciu z policjantem 22-latka odniosła obrażenia szczęki. Policja wszczęła dochodzenie. Dziewczyna usłyszała zarzut napaści na funkcjonariusza.

A TERAZ ZOBACZ: 'Coraz bliżej prawdy'. Od 6 lat Jarosław Kaczyński powtarza to samo

Więcej o: