Wzięła dużą poduszkę i położyła ją na główce niemowlęcia. Dzisiaj Magdalena S. śmieje się w sądzie

W 2016 r. sprawą z Legnicy żyła cała Polska. Nastoletnia matka udusiła swoje 3-miesięczne niemowlę, bo już nie chciała mieć dziecka.

We  wtorek odbyła się kolejna rozprawa przeciwko 20-letniej obecnie Magdalenie S. i jej 22-letniemu konkubentowi Adrianowi G. Oskarżeni przyznali się do winy. Rok temu zamordowali 3-miesięcznego Fabianka. 

Już nie chciała być matką

Jak informuje Gazeta Wrocławska do zdarzenia doszło podczas imprezy w domu oskarżonej. To była kolejna libacja alkoholowa. Dziecko głośno płakało, a Magdalena S. nie reagowała. W końcu znużona nieustannym płaczem dziecka, wzięła poduszkę i je udusiła. - Wtedy Magdalena S. podeszła do dziecka, wzięła dużą kolorową poduszkę i położyła ją na główce niemowlęcia. Jeden z mężczyzn obecnych w tym mieszkaniu próbował powstrzymać oskarżoną, ale drugi oskarżony Adrian G. uniemożliwił mu interwencję - powiedziała legnica.naszemiasto.pl Lidia Tkaczyszyn, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Legnicy.

Nie żałuje, nie wyraża skruchy

Podczas wtorkowej rozprawy kobieta uśmiechała się do swojego partnera, zupełnie nie przejmuje się tym, co zrobiła, nie wykazała też skruchy. Sąd wiele razy upominał oskarżonych, zwracał im uwagę, że ich postawa nie jest adekwatna do okoliczności. Bez rezultatu.

Jedynie w trakcie zeznać lekarza, który relacjonował tamte wydarzenia i opowiadał o tym, jak stwierdził u malutkiego Fabiana zgon, matka zasłoniła uszy.

Zobacz także: Dzięki internautom niewidoma dziewczynka mogła ujrzeć swoją mamę

Dzięki internautom niewidoma dziewczynka mogła ujrzeć swoją mamę

Więcej o: