Pani Natalii bardzo nie poszło w "Milionerach". Jedno banalne pytanie, kolejne i taka wpadka

We wczorajszym odcinku "Milionerów" wystąpiła pani Natalia. Bez wątpienia to jej gra spośród wszystkich uczestników wywołała w sieci najwięcej emocji. Niestety negatywnych.

Pani Natalia ma 23 lata i pochodzi z Karczmisk Pierwszych (wieś w województwie lubelskim). Jest absolwentką technikum hotelarskiego. Przychodząc do "Milionerów", miała nadzieję, że wygra co najmniej 200 tys. zł. Taka kwota umożliwiłaby jej otwarcie swojego gospodarstwa agroturystycznego.

Dwie wpadki

Gra zaczęła się dla niej dobrze. Bezbłędnie odpowiedziała na pytanie, czym jest mankiet.  Ale już drugie - W której grze hetman zasłania króla, a goniec bije skoczka? - przysporzyło jej sporo trudności. Pani Natalia musiała skorzystać z pomocy publiczności. 92 proc. głosów na odpowiedź D - szachy, przekonała ją, że to prawidłowa odpowiedź.

Ale to nie był koniec jej problemów w drodze po milion. Przy 4. pytaniu wykorzystała koło pół na pół, a przy 5. telefon do przyjaciółki. Dla użytkowników Twittera czara goryczy przelała się jednak przy pytaniu za 40 tys. zł. Uczestniczka nie miała pojęcia, kto był pierwszym człowiekiem na Księżycu. Internauci wytknęli jej także to, że pomyliła Louisa Armstronga z Neilem.

Zamiast wymarzonych 200 tys. na swój biznes, pani Natalia odeszła ze studia z 20 tys. zł i negatywnymi komentarzami na Twitterze pod swoim adresem.

Zobacz także: Słoń, który prawie utonął w ścieku ma nowy dom! Zaopiekowała się nim..owca

Słoń, który prawie utonął w ścieku ma nowy dom! Zaopiekowała się nim... owca

Więcej o: