Umieścił w sieci zdjęcie swojej żony i dzieci. I rozpętał burzę

David Brinkley jest szczęśliwym mężem i ojcem. Któregoś dnia umieścił w sieci zdjęcie swojej żony z dziećmi. Nie spodziewał się, że niepozorna fotografia wywoła tak burzliwą dyskusję.

David Brinkley jest szczęśliwym mężem i ojcem. Pod koniec marca podsłuchał rozmowę żony z przyjaciółką. Jego ukochana pochwaliła jej się, że zwykle śpi z dziećmi i mężem w jednym łóżku. Koleżanka zdziwiła się i powiedziała, że niewielu mężczyzn się na to godzi. Żona Davida była tego świadoma i dlatego była dumna ze swojego męża.

Duma zaczęła rozpierać ją jeszcze bardziej, kiedy następnego dnia znalazła w sieci zdjęcie, jak śpi z dziećmi. To co David napisał pod fotografią, sprawiło, że w jej oczach pojawiły się łzy wzruszenia.

Nasze żony doświadczają takich małych epizodów w macierzyństwie przez krótki czas. One noszą nasze dzieci, rodzą je, pielęgnują i kiedy są małe pozwalają im wślizgiwać się do naszych łóżek i wtulać się w siebie. Ale w końcu nasze dzieci dorosną, staną się "zbyt cool" na przytulanie się, więc dlaczego my, mężczyźni, chcemy kraść im takie momenty?

Te słowa wywołały gorącą dyskusję wśród innych rodziców. Utworzyły się dwie grupy: jedna, która popiera takie zachowanie mam, druga piętnująca takie pomysły. Ci drudzy twierdzą, że takie sytuacje nie są dobre dla nikogo: ani dla dzieci, ani dorosłych, bo kiedy dziecko przyzwyczai się do spania z rodzicami, nie będzie potrafiło później spać we własnym łóżeczku.

A co Wy co tym myślicie?

Zobacz także: Dzięki przyjaźni z kotem, autystyczna Iris zaczęła malować i kontaktować się z otoczeniem

Dzięki przyjaźni z kotem, autystyczna Iris zaczęła malować i kontaktować się z otoczeniem