Mama siedzi obok placu zabaw. Nagle widzi, jak nieznajomy bierze jej córkę za rękę i z nią odchodzi!

Znany youtuber postanowił przeprowadzić eksperyment społeczny, by udowodnić rodzicom na całym świecie, że ich dzieci nie są bezpieczne, a przede wszystkim to, że powinni z nimi rozmawiać na temat niebezpieczeństw.

Joey Salads podchodził do matek w parku, pytając, czy tłumaczą dzieciom, że nie mogą rozmawiać z nieznajomymi. Wszystkie panie odpowiedziały twierdząco i były przekonane, że ich pociechy o tym wiedzą. 

Po tych słowach mężczyzna pytał mamy, czy pozwolą mu zaczepić ich dzieci i przekonać się, czy faktycznie od niego uciekną. Jakież było zdziwienie wszystkich kobiet, kiedy okazało się, że maluchy lgną do nieznajomego, który oferuje im zobaczenie małych piesków.

Nawet nie trzeba włączać polskich napisów, by zrozumieć, że wystarczyła chwila rozmowy i pogłaskanie psiaka, którego im pokazywał, by zaufały obcemu mężczyźnie i oddaliły się od rodzica.

 

Warto pokazać ten film innym rodzicom. Być może jeszcze bardziej zaangażują się w rozmowę z dzieckiem o tym, że nie powinno reagować na żadne zaczepki obcych ludzi.

Zobacz także: Wzruszający gest papieża Franciszka. Spełnił marzenie ciężko chorej dziewczynki

Wzruszający gest papieża Franciszka. Spełnił marzenie ciężko chorej dziewczynki

Więcej o: