Grek zaśpiewał po polsku ''My Słowianie''. Zobaczcie, jak mu to wyszło

Eurowizja była tematem ostatniego odcinka greckiej edycji programu ''Twoja twarz brzmi znajomo''. Jedną z piosenek był polski przebój Donatana i Cleo ''My Słowianie''. Tego wykonania nie da się szybko zapomnieć.

Ambitne zadanie stanęło przed Isaiasem Matiabą - greckim piosenkarzem i uczestnikiem programu ''Twoja twarz brzmi znajomo''. Musiał zaśpiewać piosenkę ''My Słowianie''.

I wcale nie zrobił tego po angielsku - bo przecież i w takiej wersji przebój był śpiewany na konkursie Eurowizji. Zaśpiewał po polsku, co jak wiadomo, nie należy do łatwych zadań. Sami oceńcie, jak mu to wyszło:

 

Wykonanie to zrobiło wrażenie na samej Cleo, która podzieliła się nagraniem z tego występu na swojej stronie na Facebooku. Podeszła do sprawy z dużym poczuciem humoru, o czym niewątpliwie świadczą jej słowa:

My doceniliśmy też ogrom pracy wykonany przez greckiego piosenkarza oraz cały zespół charakteryzatorów, pracujących przy jego wizerunku do programu. Zwłaszcza kiedy zobaczyliśmy teledysk do jego własnej piosenki:

 

Z taką posturą raczej trudno udawać drobną blondynkę. Zapamiętamy ten popis na długo!

A TERAZ ZOBACZ: Zagraniczni aktorzy próbują mówić po polsku. Efekt komiczny wkrada się tam, gdzie go być nie powinno

Zagraniczni aktorzy próbują mówić po polsku. Efekt komiczny wkrada się tam, gdzie go nie powinno być

Więcej o: