Przez 3 lata bił ją i groził śmiercią. Gdy zaszła w ciążę, zafundował jej piekło

Znęcał się nad żoną, biła ją, groził śmiercią, a na koniec wypchnął z balkonu. 29-latek został oskarżony o usiłowanie zabójstwa.

3 lata trwał koszmar 29-latki z Gdyni. Mężczyzna znęcał się nad nią ze szczególnym okrucieństwem. Znieważał, poniżał, groził śmiercią i odebraniem dziecka. Izolował ją od znajomych i rodziny. Jak informuje rmf24, mąż ofiary miał ją uderzać pięścią i otwartą dłonią po całym ciele, bił metalową pałką, kablem, a także rzucał o podłogę i przypalał papierosami. 

Sprawa wyszła ma jaw, gdy kobieta została wyrzucona przez męża z balkonu na pierwszym piętrze. Doznała wtedy poważnego urazu głowy, jej dziecku nic się nie stało, urodziło się zdrowe. Świadkowie zdarzenia poinformowali funkcjonariuszy o tym, co się stało. Jak się później okazało, mężczyzna nadal przebywał w mieszkaniu, natychmiast został zatrzymany. 

Prokuratura od razu postawiła mu zarzut znęcania się nad żoną oraz usiłowania pozbawienia jej życia. Jednak mężczyzna nie przyznawał się do popełnienia tych czynów, a także zaprzeczył, jakoby to on wypchnął partnerkę z balkonu. Zeznania ofiary i sąsiadów były jednak jednoznaczne i obciążyły 32-latka. Znęcanie się nad żoną potwierdziło także badanie biegłych oraz opinia psychologa. Kobieta cierpiała na cechy zespołu maltretowania. 

W trakcie śledztwa sprawdzono również komputer oskarżonego i znaleziono na nim materiały pornograficzne z udziałem dzieci. Mężczyzna od roku jest w areszcie. Czeka na proces.

Zobacz także: Na początku myśleli, że to przebrany człowiek, ale okazało się, że ten niedźwiedź jest niepełnosprawny. Teraz chcą mu pomóc

Na początku myśleli, że to przebrany człowiek, ale okazało się, że ten niedźwiedź jest niepełnosprawny. Teraz chcą mu pomóc

Więcej o: