Mała Zosia chce ściąć włosy. Ma ku temu ważny powód. We wszystko wmieszał się Chajzer

W niedzielę Filip Chajzer udostępnił na Facebooku zdjęcie małej Zosi i opowiedział internautom, jak pięknie w stosunku do chorych na raka zachowała się ta młoda dama.

Zosia podjęła ważną decyzję: chce ściąć swoje długie piękne włosy i oddać je dzieciom chorym na raka, a konkretnie fundacji Rak'n'Roll, która zajmuje się m.in. robieniem peruk dla osób po chemioterapii. Dziennikarz postanowił nagłośnić piękny gest "małej wielkiej bohaterki".

Poproszę stado lajków dla Zosi. Zosia podjęła niesamowicie odważną decyzję. Za 3 tygodnie w Czuprynki Warszawa zetnie włosy, żeby przekazać je chorym dzieciom... Pyta tylko, czy będę mógł przyjść i z nią porozmawiać... Zosiu! To oczywiste jak to, że jutro wstanie słońce. Jestem z Ciebie dumny, mam nadzieję, że wy też. Mała wielka bohaterka

Niedługo później okazało się, że post Filipa Chajzera szybko rozprzestrzenił się w sieci Zaczęło się do niego zgłaszać mnóstwo rodziców, których dzieci również chcą oddać włosy na ten szczytny cel. Dziennikarz nazwał to "efektem Zosi".

Zobacz także: Jej syn zginął, ale był dawcą narządów. Po latach usłyszała...

Jej syn zginął, ale był dawcą narządów. Po latach usłyszała...

Więcej o: