Skandal na komunii w Klukach. 200 gości nie miało co jeść. Za to obsługa bawiła się wspaniale

Przyjęcie komunijne w Klukach koło Bełchatowa skończyło się wielkim skandalem. Poszkodowanych jest 5 rodzin i prawie 200 gości.

Poszkodowani rodzice wyjaśniają, że w momencie, gdy przyjechali na przyjęcie do restauracji, okazało się, że nic nie jest gotowe. To był szok - mówi w rozmowie z Dziennikiem Łódzkim Izabela Bębnowska, mama dziewczynki, która w niedzielę przystąpiła do pierwszej komunii. - Stoły nie były przyszykowane. Brakowało miejsc. Ciasta były nie nasze, żadnych dekoracji, a rosół, do tego zimny, dostaliśmy po prawie dwóch godzinach - opowiada zdenerwowana kobieta.

Pojawiło się podejrzenie, że pracownicy lokalu są pod wpływem alkoholu albo substancji odurzających. Wezwana na miejsce policja poddała badaniu na trzeźwość jedynie menadżera.

Najbardziej poszkodowane są dzieci

Rodzice mówią, że nie mogą odpuścić tej sytuacji i nie wykluczają skierowania sprawy do sądu. Jednak podkreślają, że najwięcej szkody wyrządzono ich dzieciom. - To miała być pierwsza taka duża impreza. Staraliśmy się zapewnić im jak najlepsze wspomnienia i co z tego wyszło - mówi zniesmaczony Stanisław Chudzik. - Proszę sobie wyobrazić, jak się poczułem, kiedy dziecko mnie pocieszało, mówiąc, tato: to nie twoja wina - opowiada załamany tata.

Po ostrej wymianie zdań, większość gości wyszła z lokalu. Część rodzin udała się do domów i tam zorganizowała imprezę komunijną. Liczą, że lokal pokryje dodatkowe koszty, jakie musieli ponieść w związku ze zmianą miejsca przyjęcia. 

Właściciele lokalu utrzymują, że to jednorazowa sytuacja i nigdy wcześniej nie dochodziło do podobnych. Menadżer zaproponował poszkodowanym w ramach zadośćuczynienia darmowe zorganizowanie innej imprezy. 

Zobacz także: Dzięki internautom niewidoma dziewczynka mogła ujrzeć swoją mamę

Dzięki internautom niewidoma dziewczynka mogła ujrzeć swoją mamę

Więcej o:
Komentarze (55)
Skandal na komunii w Klukach. 200 gości nie miało co jeść. Za to obsługa bawiła się wspaniale
Zaloguj się
 • kataryniarski

  Oceniono 15 razy 13

  Niby czemu "najbardziej poszkodowane są dzieci"? Dzieci mają w d... wystawne imprezy, chcą dostać fajne prezenty - zimny rosół to zmartwienie tych wszystkich "postaw się a zastaw się" mamusiek ;)

 • brods

  Oceniono 8 razy 8

  a po ch... komunia ....... , zryte berety katoli , głupie bachory i klecha śmiejący się z przygłupów wierzących w boga ..........

 • bfont

  Oceniono 13 razy 7

  Skandalem to jest robienie komunii 1 dziecka z przyjęciem na 200 gości. Poyebało was, ludzei!?

 • 162tony

  Oceniono 7 razy 7

  "Menadżer zaproponował poszkodowanym w ramach zadośćuczynienia darmowe zorganizowanie innej imprezy. "
  OK, sylwester na 200 osób - z żarciem, piciem i kelnerami!

 • czeski_honza

  Oceniono 16 razy 6

  Nie mogą rodzice w domu zorganizować skromnego poczęstunku? Czy I KŚ musi wyglądać jak wystawne wesele? Wcale mi ich nie żal!!!

 • arcanuss86

  Oceniono 5 razy 5

  "Darmowe zorganizowanie innej imprezy" :D Pan pseudo menadżer nie ma chyba pojęcia, że pierwszy z brzegu bardziej ogarnięty adwokat wywalczy nie tylko ładne odszkodowanie za niewywiązanie się z umowy, ale przede wszystkim zadośćuczynienie za zniszczoną imprezę.

 • lynx4

  Oceniono 4 razy 4

  Najśmieszniejsza jest propozycja zadość uczynienia drugą imprezą. Pokazali już przy pierwszej, jak organizują imprezy.

 • gandalph

  Oceniono 4 razy 4

  Poszkodowani winni wytoczyć właścicielowi sprawę w sądzie i puścić go w skarpetkach. Najbardziej rozbawiły mnie zdania:
  "Właściciele lokalu utrzymują, że to jednorazowa sytuacja i nigdy wcześniej nie dochodziło do podobnych. Menadżer zaproponował poszkodowanym w ramach zadośćuczynienia darmowe zorganizowanie innej imprezy. "
  Wolne żarty!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX