W Dobrzejowicach golf uderza w autobus, auto i wpada do rowu. Za kierownicą dziecko

Rano w miejscowości Dobrzejowice w gminie Obrowo doszło do niebezpiecznego wypadku. Kierowca volkswagena, który prawdopodobnie spowodował kolizję, nie był nawet pełnoletni.

Około 5 rano zderzyły się trzy pojazdy. - Kierujący volkswagenem golfem jadąc od strony Torunia w kierunku Warszawy, z nieznanych przyczyn nagle zjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył w bok autobusu. Następnie zderzył się z jadącym za nim pojazdem osobowym renault scenic znajdującym się po tej samej stronie jezdni co autobus. Dalej golf wjechał do przydrożnego rowu - wyjaśnia Gazecie Pomorskiej podinsp. Wioletta Dąbrowska, rzecznik prasowy KMP w Toruniu.

Gdy policjanci badali okoliczności zdarzenia, na jaw wyszło, że kierowca volkswagena nie ma uprawnień do prowadzenia samochodu, ponieważ ma jedynie 15 lat. Razem z nim autem podróżowali 14-latka i 19-latek. Wszyscy pochodzą z województwa zachodniopomorskiego. 

Poszkodowanych przewieziono do szpitala. W najcięższym stanie jest 15-latek. Policja będzie teraz dochodzić, jak doszło do wypadku

Zobacz także: Co roku ginie tu 10 tys. psów. Pomóż zatrzymać festiwal psiego mięsa. Podpisz petycję

Co roku ginie tu 10 tys. psów. Pomóż zatrzymać festiwal psiego mięsa. Podpisz petycję

Więcej o: