Zamontował przy grobie żony kamerę. Gdy zobaczył nagranie, aż się zagotował z wściekłości

Kiedy umarła żona pana Adama z Kamienia Pomorskiego, mężczyzna obiecał sobie, że zatroszczy się o jej grób z należytą dbałością.

Nagrobek wieńczyły dwa piękne wazony. Kiedy pierwszy raz zostały ukradzione, mężczyzna po prostu odkupił takie same w sklepie. Niestety taka sytuacja powtórzyła się jeszcze 3 razy. Czwarty komplet miał być już ostatnim ukradzionym, bo pan Adam postanowił wziąć sprawy we własne ręce. 

Za zgodą zarządcy cmentarza zainstalował przy grobie kamerę. Zgodnie z oczekiwaniami zarejestrowała złodzieja, okazała się nim kobieta. Nagranie przekazał lokalnemu portalowi kamieńskie info. Czytelnicy szybko rozpoznali ją na wideo. 

W jej mieszkaniu odnaleziono lampiony i inne przedmioty, które przemalowywała i ponownie sprzedawała. Pan Adam był bardzo wzruszony gorliwą pomocą wielu osób. Portal Kamieńskie info zamieścił jego podziękowanie: 

Bardzo serdecznie dziękuję za szybką reakcję na wiadomość o kradzionych przedmiotach z Cmentarza Komunalnego w Kamieniu Pomorskim - Panu Pawłowi, szefowi kamienskie.info oraz za daleko idącą pomoc techniczną Panu Markow - Zarządcy Cmentarza Komunalnego, a w szczególności wszystkim wspaniałym obserwatorom kamienskie.info, którzy spontanicznie włączyli się w akcję rozpoznawczą. Pogrążony w smutku nad grobem Żony, ale wdzięczny ludziom dobrych serc DZIĘKUJĘ.

Zobacz także: Kiedy Hannah Foraker wróciła do domu ze szkolenia wojskowego, czekała na nią radosna niespodzianka

Kiedy Hannah Foraker wróciła do domu ze szkolenia wojskowego, czekała na nią radosna niespodzianka

Więcej o: