Pod kościołem w Warszawie stoi Rolls Royce. Taki luksus rodzice zafundowali dziecku na komunię

Jeden z internautów wysłał do naszej redakcji zdjęcie z komunii syna. W tłumie aut, które przywiozły dzieci do kościoła, stał... Rolls Royce.

Sytuacja miała miejsce 13 maja w parafii MB Anielskiej na Wierzbnie w Warszawie. Przed kościołem tłum rodziców z dziećmi, które miały za chwilę przystąpić do pierwszej komunii świętej.

Rolls Roycem na komunię

Większość przyjechała na mszę samochodami, które parkowały na pobliskim parkingu. Nagle luksusowe auto wjechało centralnie pod wejście kościoła i wzbudziło spore zainteresowanie. Ludzie zgromadzeni pod świątynią robili sobie z nim zdjęcia. 

Widok Rolls Royce’a zaskoczył również naszego czytelnika. Nic dziwnego, zwykle takie auta wynajmuje para młoda na ślub, a nie rodzice dziecka przystępującego do komunii. 

Raptem wczoraj pisaliśmy o podobnym zdarzeniu, jakie miało miejsce w Gliwicach. Tam jedno z dzieci komunijnych przyjechało do kościoła 17-metrową limuzyną. Czy byliście świadkami podobnej sytuacji? Jeśli tak, zachęcamy do wysyłania zdjęć na nasz adres: metrowarszawa@agora.pl.

Ta wyjątkowa przyjaźń trwa już ponad 25 lat

Więcej o: