4-latka biega po restauracji. Nagle jedna z kobiet wstaje i kopie dziecko. Matka reaguje bezlitośnie

W jeden z restauracji w Chinach wywiązała się ogromna awantura. Matka 4-letniej dziewczynki stanęła w jej obronie po tym, jak kobieta siedząca obok kopnęła małoletnią.

Prawdopodobnie dziewczynka biegając po lokal, szturchnęła kilka razy krzesło kobiety. Ta nie wytrzymała, podeszła do dziecka, które schowało się za stołem i je kopnęła. Matka dziewczynki natychmiast zaczęła okładać kobietę pięściami po głowie.

Obsługa lokalu szybko zareagowała i rozdzieliła bijące się panie. Jednak matka 4-latki nie odpuszczała. Rzuciła w kobietę butelką. Ta natomiast w odwecie wzięła ze stolika jakiś przedmiot i wycelowała nim w dziewczynkę, która przestraszona tuliła się w ramionach cioci.

Matka widząc co się stało, wpadła w szał i ponownie wymierzyła kilka ciosów dziewczynie. W końcu do sytuacji wkroczył kelner, który odciągnął matkę. Jednak między nimi również wywiązała się kłótnia i doszło do rękoczynów.

 

Internauci są podzieleni w ocenie zachowania matki. Z jednej strony ją bronią, mówiąc, że zachowała się słusznie. Inni uważają, że jej reakcja była przesadzona.

A Wy co sądzicie?

Emeryt uratował wycieńczonego pingwina. On odpłacił mu się najpiękniej na świecie. Wraca co roku

Więcej o: