Wprawił w osłupienie jury 'Mam talent' swoją magiczną sztuczką. Ludzie obejrzeli ją ponad 4 mln razy

Uczestnik amerykańskiej edycji programu 'Mam talent' pokazał na żywo magiczną sztuczkę z monetami i kartami. Ludzie w studio nie wierzyli własnym oczom.

Will Tsai jest iluzjonistą, którego pokaz zrobił furorę w sieci. Mało tego, mężczyzna sprawił, że ludzie obecni w telewizyjnym studio otwierali ze zdziwienia szeroko usta - jury nie mogło wyjść z podziwu, a reakcje publiczności mówiły same za siebie.

Will sprawił to używając jedynie stołu, czterech kart i czterech monet. Nagranie ze sztuczką, umieszczone na jednym z profili na youtube.com 26 maja, wyświetlono od tego czasu ponad 4 mln razy. Trzeba przyznać, że faktycznie robi to duże wrażenie:

 

Magik nie tylko sprawił, że monety zaczęły 'przeskakiwać' pod kartami, one wręcz 'tańczyły' na blacie. A na sam koniec zmieniły się w płatki róż.

Mówi się, że prawdziwy magik nigdy nie zdradza swoich tajemnic, ale to nie zmniejsza ciekawości ludzi, którzy próbują rozgryźć, jak Will tego wszystkiego dokonał.

I choć na stronie wykop.pl opis filmu mówi, że nikt go tak naprawdę nie rozpracował, znaleźliśmy nagranie na kanale MagicGarage, na którym bardzo przystępnie wytłumaczono tę część sztuczki, kiedy monety magicznie pojawiają się pod różnymi kartami:

 

W skrócie, chodzi o to, żeby złapać monety palcami w momencie, w którym nakrywa się je kartami. W efekcie wygląda to tak, jakby się magicznie zmaterializowały pod różnymi kartami. 

TERAZ ZOBACZ: