Piękna blondynka w bieliźnie dzwoni do Piotra Fronczewskiego. Tak wygląda stara polska reklama

Czarująca rozmówczyni pana Piotra to Anna Wojton, odtwórczyni roli Marioli Kaczorek z serialu ''W labiryncie''. Kochało się w niej pół Polski.

Takich reklam nie zobaczymy dziś w telewizji - na początku nie podejrzewaliśmy nawet, jaki produkt zostanie polecony potencjalnym nabywcom.

Wszystko zaczyna się naprawdę intrygująco. Piękna pani Anna Wojton przygotowuje sobie kąpiel w przestrzennej łazience. Ubrana w kusą, czarną piżamkę siada na półeczce i jakby od niechcenia sięga po telefon (w łazience!!!). Dzwoni do pana Piotra Fronczewskiego. Po krótkiej chwili okazuje się, że potrzebuje porady w sprawie... zakupu nowego telewizora i magnetowidu.

Pan Piotr, w pełni odziany, rozmawia z nią wprost ze swojego eleganckiego gabinetu. W trakcie rozmowy sięga po wolumin z półki i udziela fachowych porad w zakresie sprzętu RTV. Warto zwrócić uwagę na każdy szczegół na tym nagraniu: 

W ten sposób reklamowała się firma Hitachi Baltona Iti. Oprócz telewizorów i magnetowidów, miała też w swojej ofercie kasety video z filmami wytwórni Warner Brothers. To archiwalne już nagranie trafiło na stronę Liczne rany kłute na Facebooku, dzięki czemu możemy wszyscy teraz to znowu obejrzeć.

Pani Anna Wojton zagrała pod koniec lat 80. w pierwszej realizowanej przez polską telewizję telenoweli ''W labiryncie''. Grała tam młodą laborantkę Mariolę Kaczorek. Po trzech sezonach pani Anna zrezygnowała z tej roli i zaczęła udzielać się więcej w teatrze, po czym wyjechała do Szwecji, gdzie urodziła syna. Obecnie po latach wróciła do Polski. Co ciekawe, jej postać, Mariola Kaczorek powróciła teraz do telewizji. Jej perypetie można oglądać w serialu ''Klan''.  

A TERAZ ZOBACZ TEŻ INNE STARE POLSKIE REKLAMY: