Podsunęła rocznemu dziecku pojemnik z wężem. Chciała dać córce nauczkę i wszystko nagrała

Nieodpowiedzialna matka z Florydy odpowie przed sądem za swoje nietypowe metody wychowawcze. Pozwoliła, by wąż ukąsił jej roczną córeczkę.

Jak wyjaśniała kobieta, to miała być lekcja dla dziecka, nauczka na przyszłość. Na nagraniu widzimy, jak matka podsuwa do rocznej córki plastikowy pojemnik z 14-calowym wężem wielkooki. Gdy dziecko z ciekawości wysuwa do niego rączkę, gad od razu atakuje i kąsa. Nagle, jak można się spodziewać, maluch zaczyna płakać. Jednak reakcja jego mamy jest wyjątkowo zaskakująca, kobieta po prostu się śmieje.

Sprawa nie trafiłaby do sadu, gdyby nie fakt, że matka umieściła nagranie na Facebooku. Internauci szybko zaczęli je udostępniać. W końcu wideo trafiło na profil biura szeryfa Highlands County. Detektywi zidentyfikowali matkę po głosie, który jest na nagraniu.  

Ja podaje tvp.info, podczas przesłuchania matka przyznała, że sama wychowywała się w otoczeniu różnych rodzajów gadów. Chciała córkę nauczyć, że nie wolno się do nich zbliżać. Prawdopodobnie zostanie jej postawiony zarzut znęcania się nad dzieckiem. 

Więcej o: