Perwersyjne igraszki w łóżku zakończyły się tragedią. A to miała być tylko "zabawa"

Warren Lyttle i Lisa Jane byli parą, która lubiła eksperymentować w łóżku. Jedną z ich ulubionych "zabaw" było podduszanie partnera. W końcu ich łóżkowe igraszki doprowadziły do tragedii.

Warren i Lisa byli małżeństwem, choć nie mieszkali ze sobą. Lisa na stałe mieszkała w Wielkiej Brytanii, a Warren osiedlił ponad 10 lat temu na Majorce. Jeździli do siebie regularnie i regularnie uprawiali perwersyjny seks. Jak donosi mirror.co.uk, jedna ze schadzek w zeszłym roku zakończyła się tragedią.

Podczas stosunku Warren podduszał Lisę kablem od telefonu. Podniecenie i emocje wzięły górę - gdy mężczyzna zorientował się, że ścisnął żonę za mocno, było już za późno - Lisa udusiła się. Mężczyzna wezwał pogotowie. Na miejsce przyjechała policja. Warren od razu przyznał się do winy i opowiedział śledczym ze szczegółami, jak doszło do tej tragedii. 

Hiszpański wymiar prawa potraktował jednak śmierć Lisy jako morderstwo z premedytacją. Ruszył proces w tej sprawie. 50-letniemu wdowcowi grozi 20 lat więzienia.

Zmiana zaczyna się od ciebie. Nie bądź obojętny na cierpienie dzieci. Walcz z nierównością

Więcej o: