Zdradzona żona posła PiS poszalała w sesji zdjęciowej. Pokazała całkiem sporo!

Po psalmie przyszedł czas na totalną metamorfozę. Anna Kamińska, znana jako była żona eksposła Mariusza Kamińskiego, znowu zaskakuje.

Mariusz Antoni Kamiński i Anna Kamińska rozwiedli się kilka lat temu. Dziś były już poseł PiS ma drugą żonę, Ilonę Klejnowską, znaną niegdyś jako "aniołek Kaczyńskiego".

Na bazie tych doświadczeń Kamińska zaproponowała kilka tygodni temu projekt nietypowej ustawy. Miałaby ona zakazywać kawalerom i "zdrajcom małżeńskim" sprawowania mandatu posła. Nagrała też dla swojego byłego męża wzruszający psalm, zaczynający się od słów ''Mariusz, wracaj do domu. Ja ci wszystko wybaczam''. Jego fragmenty odczytywała osobiście dla telewizji Nowa TV.

Teraz postanowiła, jak sama mówi w wywiadzie dla Super Expressu, wrócić do ''wizerunku z liceum''. Przefarbowała się, zmieniła garderobę i dała się namówić na sesję zdjęciową. Pokazuje podwiązki, ustawia się w pozie Marilyn Monroe, pokazuje głęboki dekolt. Cały wywiad z Anną Kamińską, która nie chce być znana wyłącznie jako żona byłego posła, znajdziecie oczywiście w samym "Super Expressie".

A jeśli odsłuchaliście psalm i potrzebujecie teraz intelektualnego odpoczynku, mamy dla was jedną z najlepszych przeróbek Anny Kamińskiej, jakie powstały. Koniecznie zobaczcie to:

 

A co sama Anna Kamińska mówi o swoim projekcie zakazu sprawowania mandatu posła przez niewiernego męża?

Sejm nie dla "zdrajców małżeńskich" i kawalerów. Ale była żona posła PiS przewiduje też wyjątek

Więcej o: