Policja weszła do mieszkania. 3-letni chłopiec sięgnął do pudła z zabawkami po broń. I wymierzył

Policjanci z Boynton Beach na Florydzie przeprowadzali rutynową kontrolę. W jednej z rodzin matka miała zaniedbywać swojego 3-letniego syna.

Policjanci razem z urzędnikiem Wydziału ds. Dzieci i Rodzin stanu Floryda odwiedzili 34-letnią matkę. Interwencja została podjęta na podstawie zgłoszenia, jakoby kobieta zaniedbywała swojego synka. Istniało również prawdopodobieństwo, że w domu są przechowywane narkotyki.

Jak podaje tvp.info, podczas rozmowy z funkcjonariuszami, dziecko przyniosło do pokoju skrzynię z zabawkami. Nagle ku przerażeniu wszystkich dorosłych, chłopiec wyjął z pudła półautomatyczny pistolet kaliber 9 mm. Policjanci od razu odebrali dziecku broń, która miała w sobie jeden pocisk i była odbezpieczona.

W trakcie przeszukiwania mieszkania mundurowi znaleźli schowaną w lodówce amunicję. Matka chłopca twierdziła, że pistolet nie należy do niej i nie wie skąd się wziął w jej mieszkaniu. Policja zabezpieczyła także 6 woreczków z białą substancją - oksydonem, czyli silnym lekiem przeciwbólowym o podobnym działaniu do heroiny. 

Matka została aresztowana. Usłyszy zarzut zaniedbania syna.

Zwiedziła cały świat w rekordowym czasie. Teraz inspiruje inne kobiety

Więcej o: