Audi zjeżdża z drogi w Łańcuchowie i wbija się w dom. W środku mieszka 6-osobowa rodzina

W niedzielę wieczorem kierowca audi, jadący przez miejscowość Łańcuchów stracił panowanie nad pojazdem i wbił się w ścianę jednego z domów.

Do wypadku doszło przed godziną 20:00. Z ustaleń policjantów wynika, że 19-letni mieszkaniec gm. Milejów jadąc audi od miejscowości Wólka Łańcuchowska w kierunku Milejowa, nagle na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi przebijając ogrodzenie prywatnej posesji. Następnie samochód wbił się w ścianę domu.

Pomimo tego, że całe zdarzenie wyglądało bardzo groźnie, żadnych obrażeń nie odniósł ani kierujący audi 19-latek, ani siedzący w tym czasie na ławce przed domem właściciel, jak też przebywająca w ogrodzie jego żona. Jak się okazało, posesję zamieszkuje też małżeństwo z dwojgiem dzieci. Na szczęście rodzina w  tym momencie znajdowała się poza domem.

Jak podaje lubelska policja, kierujący audi 19-latek był trzeźwy. Nie był także pod wpływem żadnych środków odurzających. Policjanci zatrzymali jego prawo jazdy i dowód rejestracyjny.

Ponieważ wjechanie pojazdem w dom spowodowało naruszenie jego konstrukcji, cała sześcioosobowa rodzina spędziła noc u kuzynów. Policja prowadzi postępowanie, które ma wyjaśnić, jak doszło do tego zdarzenia.

Dzięki internautom niewidoma dziewczynka mogła ujrzeć swoją mamę

Więcej o: