Niemcy wygrywają mecz, mieszkaniec Pisza wpada w furię. Nagle huk i coś leci z 3. piętra

W niedzielę Niemcy pokonali w finałowym meczu Pucharu Konfederacji reprezentację Chile. Wynik nie spodobał się kibicowi z Pisza, który swoje niezadowolenie okazał w bardzo nietypowy sposób.

Sytuacja miała miejsce w niedzielę po godz. 22:00 na jednym z piskich osiedli. Oficer dyżurny otrzymał zgłoszenie, że ktoś wyrzucił telewizor przez okno z trzeciego piętra. Mundurowi pojechali zbadać sprawę na miejscu. Bardzo szybko ustalili, że wyrzucił go właściciel mieszkania znajdującego się na trzecim piętrze. Udali się na górę, aby porozmawiać z mężczyzną i usłyszeć jego tłumaczenia.

Jak informuje policja, 53-latek od razu przyznał się, że kibicował zespołowi z Chile. Gdy wygrała ekipa z Niemiec, poczuł ogromny gniew. W furii wyrzucił telewizor przez okno. Nie sądził, że będzie się to wiązało z wizytą funkcjonariuszy policji w jego mieszkaniu.

Kibic przeprosił mundurowych za swoje zachowanie i obiecał, że więcej taka sytuacja się nie powtórzy. Policjanci wykazali zrozumienie dla rozgoryczonego fana piłki nożnej i za popełnione wykroczenie pouczyli mężczyznę.

Dziewczynka złamała kręgosłup w wypadku drogowym. W szpitalu okazało się, że nie ma z nią rodziców

Więcej o: