"Przepraszam, ale zasłużyłeś na ostatnie jej zdjęcie". Zanim zabiła 2-letnią córkę, wysłała wiadomość do jej ojca

20-letnia Cody-Anne Jackson ze Stoke-on-Trent zabiła swoją 2-letnią córkę. Potem próbowała popełnić samobójstwo. Zanim jednak targnęła się na swoje życie, wysłała do ojca dziewczynki wiadomość.

"Przepraszam, ale zasłużyłeś na ostatnie jej zdjęcie" - brzmiała wiadomość, którą matka morderczyni wysłała do ojca 2-latki, chwilę przed tym, jak ją udusiła. Motywem zbrodni była chęć zemsty na byłym partnerze, który od niej odszedł. 

Chwilę przed samobójstwem matka dziewczynki zadzwoniła na policję, mówiąc, że jej córka nie oddycha. Funkcjonariusze natychmiast udali się na miejsce, wyważyli drzwi i weszli do mieszkania. Znaleźli w nim ciało 2-latki, które nakryte było poduszkami. Obok znajdowała się jej matka z licznymi ranami kłutymi, które zadała sobie sama.

Jak podaje Polish Express, kobieta w liście pożegnalnym napisał: "Nie chcę jej zostawiać, ale nie mogę też ciągnąć tego dalej. Już nic nie da się zrobić dla mnie i dla Macey." Dzięki szybkiemu działaniu policji, kobietę udało się odratować. Za morderstwo córki, stanęła przed sądem. 20-klatka utrzymywała, że dziewczynka udusiła się, śpiąc obok niej, a gdy to odkryła próbowała się zabić. Jednak dowody wskazują na zupełnie inny przebieg zdarzeń. 

Więcej o: