Donald Trump przywitany z honorami. Ale Agata Duda mogła mu podpaść - spójrzcie tylko na jego minę

Donald Trump nie ma na co narzekać po wizycie w Warszawie. Przywitano go z honorami, wspaniale i godnie. Ale jest jedna osoba, która mogła mu podpaść. To Agata Duda.

W czasie swojej wizyty w Polsce, Trump wymienił dziesiątki uścisków dłoni - witał się z prezydentem Andrzejem Dudą, naszymi ministrami i innymi ważnymi osobami. Kiedy jednak z wyciągniętą dłonią podeszła Agata Duda, nastąpiło pewne zamieszanie:

Pierwsza Dama chciała przywitać się najpierw z drugą Pierwszą Damą. Mocarna dłoń Donalda Trumpa zawisła niepewnie w powietrzu. Mina prezydenta USA - bezcenna.

DONALD TRUMP ROZMAWIAŁ Z ANDRZEJEM DUDĄ - ZOBACZ MEMY > >

Mamy szczerą nadzieję, że ta sytuacja nie przełoży się negatywnie na relacje polsko-amerykańskie. Na pocieszenie mamy dla Donalda Trumpa specjalny występ Andrzeja Rosiewicza w polskiej telewizji - nic lepszego nie mógłby zobaczyć na polskiej ziemi.

 

Mamy nadzieję, że występ Rosiewicza choć trochę ukoi Donalda Trumpa. W Niemczech będzie mógł nucić:

Trumping and jumping today is trendy. Trumping and jumping. I'm Trendy Andy. Sing and jump, sing and jump! Sing all together for Donald Trump

Druga piosenka została przygotowana specjalnie dla pary prezydenckiej. Rosiewicz przedstawia się na początku. - Mówią o mnie "Polski Fred Astaire" i "Trendy Andy" - deklaruje.

Więcej o: