Tłum ludzi stoi nad basenem w Bytomiu i czeka. Wszystko przez dziecko, które wypróżniło się w wodzie [WIDEO]

Na basenie w Bytomiu dziecko wypróżniło się do basenu. Przebywający wtedy na obiekcie mężczyzna, nagrał, co się dzieje, gdy woda zostaje zanieczyszczona.

Autor filmu opowiada, co wydarzyło się odkrytym basenie. Po tym, jak jedno z dzieci przypadkiem wypróżniło się do basenu, obsługa wyprosiła wszystkich z wody. Ludzie stali zgromadzeni nad pływalnią, czekając na rozwój sytuacji. 

Na nagraniu widać, jak pracownik basenu wkłada do wody siatkę na kiju. W ten sposób wyciąga z wody zanieczyszczenie. Jednak nikt nie może do niej wejść, bo przez następne kilkadziesiąt minut będzie oczyszczana. "Przez godzinę nikt nie może się kąpać, ponieważ basen będzie odkażany" - wyjaśnia autor nagrania. 

Pod filmem mężczyzna zamieścił także opis, w którym chwali obsługę pływalni: "Taka sytuacja dzisiaj na basenie. Jakieś dziecko zrobiło kupkę i efekt taki, że nikt nie może się kąpać, ale to nie jest najważniejsze, najważniejsze jest to, że obsługa obiektu zachowała się profesjonalnie i odpowiedzialnie. Jestem pod wrażeniem! Tego oczekuje od każdego tego typu obiektu, w takiej sytuacji." 

 
Więcej o: