Braniewo. Bił, obciął włosy, a na koniec dźgnął nożem. Kobieta maltretowana przez syna wyskoczyła z okna

Policja z Braniewa zatrzymała agresywnego 25-latka, który znęcał się nad swoją matką. Groził, że ją zabije, bił, kopał i obciął nożem jej włosy, a nawet ranił w plecy.

Zdesperowana kobieta uciekła przez balkon. Skoczyła z I piętra w bloku, ratując w ten sposób swoje życie - informuje portal gminabraniewo.wm.pl. Policja została zawiadomiona przez ratowników z karetki, którzy udzielali rannej pomocy. Z ich relacji wynikało, że kobieta została pobita przez syna, który zbiegł i ukrywa się. 

Funkcjonariusze dobrze znali młodego agresora, już wcześniej zdarzały się interwencje w tym domu. Od razu zaczęto przeczesywać okolicę i zabezpieczono mieszkanie poszkodowanej, w którym, jak się później okazało, ukrywał się 25-latek. 

Schował się pod łóżko

Niestety mężczyzna nie odpowiadał na wołanie policji i nie reagował na ich polecenia. Dlatego podjęto decyzję o wyważeniu drzwi. Policjanci przeszukali mieszkanie i ku ich zdumieniu znaleźli poszukiwanego chłopaka, schowanego pod dziecięcym łóżeczkiem. Od razu zabrano go do aresztu, gdzie pozostanie do momentu aż wytrzeźwieje. 

Jak informuje portal gminabraniewo.wm.pl policji udało się ustalić, jak doszło do tych tragicznych wydarzeń. Poprzedniego dnia rodzina wraz ze znajomymi, spożywała alkohol. W trakcie spotkania matka i syn się pokłócili. Mężczyzna był bardzo agresywny, a kobieta nie miała jak przed nim uciec, dlatego wyskoczyła przez okno. Niepokorny syn przebywa w areszcie, grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. 

To nagranie z wypadku pokazuje, dlaczego powinniśmy wozić dziecko w foteliku

Więcej o: