Kobieta w brutalny sposób zabiła 10-latkę. Wszystko przez to, że dziewczynka wzięła loda

29-letnia Sammanthy Allen została skazana na karę śmierci po tym, jak brutalnie zabiła 10-letnią Ame Deal. Dopiero po latach sąd odkrył, co naprawdę stało się dziewczynce.

W czerwcu 2011 roku zmarła Ame Deal, 10-letnia dziewczynka z Arizony. O jej śmierci było naprawdę głośno, bo udusiła się zamknięta w drewnianej skrzyni, kiedy temperatura na zewnątrz sięgała niemal 40 stopni Celsjusza. 10-latka była pod opieką cioci Sammanthy Allen, która zeznała, że dziewczynka sama zamknęła się w skrzyni, bo bawiła się w chowanego ze swoją kuzynką. 

Jednak dopiero teraz, po 5 latach, prawda wyszła na jaw. Kuzynka zmarłej Ame, która rzekomo miała bawić się z nią w chowanego, przyznała, co tak naprawdę stało się z dziewczynką. W wyniku jej zeznań sąd skazał 29-letnią Sammantha Allen na karę śmierci - podaje portal Azcentral.

10-letnia Ame Deal chciała tylko loda10-letnia Ame Deal chciała tylko loda Fot. ABC15 Arizona/youtube

Co stało się z Ame Deal?

Okazuje się, że to Sammanthy Allen zamknęła Ame w skrzyni nie zważając na to, że w to okrutna kara, która może doprowadzić do śmierci. 29-letnia ciocia postanowiła ukarać 10-latkę za to, że bez jej pozwolenia wzięła z zamrażarki loda - informuje portal 12news

Podczas procesu okazało się też, że Sammantha Allen regularnie znęcała się nad dziewczynką. Biła ją i kazała zjadać psie odchody. Sąd uznał też, że kobieta nie żałuje swojego zachowania, dlatego zamiast dożywocia wymierzył jej karę śmierci. Dopiero podczas odczytywania wyroku kobieta zaczęła płakać.

 
Więcej o: