Cały internet mówi o stłuczce z Gdyni. Kierowca oprócz opisu wypadku zrobił też rysunki

Na facebookowym koncie "Polskie drogi" pojawiło się zdjęcie -oświadczenie sprawcy kolizji, do której doszło na trasie szybkiego ruchu w Gdyni. Kierowca seata, który niechcący uszkodził toyotę podszedł do całej sprawy z przymrużeniem oka, czym zjednał sobie przychylność internautów.

Z oświadczenia dowiadujemy się, że sprawca stłuczki, do której doszło 2 marca na dojeździe z Estakady Kwiatkowskiego do ul. Morskiej, przez nieuwagę puścił pedał hamulca i uszkodził auto stojące przed nim.

"Stojąc na czerwonym świetle, na delikatnym wzniesieniu, przy dojeździe z Estakady Kwiatkowskiego do ul. Morskiej, zagapiłem się, puściłem pedał hamulca. Auto się stoczyło i delikatnie uderzyło w poprzedzający pojazd" - pisze w oświadczeniu dla ubezpieczyciela autor.

Internautom szczególnie spodobał się jednak opis graficzny całego zdarzenia. Kierowca stworzył bowiem bardzo precyzyjny szkic, który opatrzył też komentarzami.

Jak słusznie zauważyli internauci, uderzenie było tak mocne, że szyba toyoty przeskoczyła do seata - tak przynajmniej wynika z rysunków na oświadczeniu.

Nam najbardziej przypadło do gustu słowo "przepraszam", o którym na szczęście nie zapomniał sprawca kolizji.