Ratownik medyczny kopie ciężarną w brzuch. Wszystko nagrywa szpitalna kamera

Do sieci trafiło przerażające nagranie, na którym widać, jak ratownik medyczny z Chile bije pielęgniarkę. Agresywny mężczyzna w pewnym momencie kopnął ciężarna kobietę w brzuch.

W szpitalu w mieście Valparaiso w Chile doszło do oburzającej sytuacji. Ratownik medyczny pokłócił się z pielęgniarką, a później brutalnie ją pobił. Wszystko nagrała szpitalna kamera. To dzięki niej wiemy, że mężczyzna początkowo szarpał kobietę, złapał ją za włosy i zaczął ciągnąć, przygważdżając ją do drzwi. 

Choć to okrutne i bestialskie nie to jest najgorsze. Chwilę później mężczyzna puścił pielęgniarkę. Odwrócił się od niej na chwilę, by niedługo później kopnąć ją w brzuch. Jak się później okazało kobieta była w ciąży - podaje The Sun.

Kopnął ciężarną pielęgniarkę w brzuchKopnął ciężarną pielęgniarkę w brzuch Fot. saf/Youtube

Napastnik został już zawieszony przez władze szpitala. Sprawa trafiła też już na policje i do prokuratury - informuje Daily Mail

Drastyczne wideo trafiło do sieci, a agresywny ratownik został już okrzyknięty bestią. Komentarze pod filmem na wielu stronach są jednoznaczne - wszyscy traktują damskiego boksera jak potwora i współczują jego ofierze. 

 
Więcej o: