Grupa nastolatków z Działoszyna wyrzuciła kolegę z balkonu "dla zabawy". Chłopak prosi, żeby tego nie robili

Grupa nastolatków siedzi na balkonie. Nagle jeden z nich postanawia zrobić drugiemu żart i wyrzucić go. Trudno jednak oprzeć się wrażeniu, że to zwyczajne nękanie.

Do sieci wyciekło nagranie, na którym jeden z chłopców jest zrzucany z wysokości przez swoich kolegów. O zdarzeniu napisała Wirtualna Polska , którą poinformował czytelnik.

Na filmie widzimy grupę młodzieży, która siedzi na balkonie. Nagle jeden z nastolatków wpada na pomysł zrobienia "żartu" siedzącemu obok chłopakowi. Zaczyna go szarpać i próbuje zrzucić. Po chwili dołącza się do niego kolejna osoba.

Chłopak prosi, aby tego nie robić. Niestety nie udaje mu się odeprzeć ataku i zostaje wypchnięty. Jak podaje Wirtualna Polska , wysokość z jakiej spadła ofiara to prawdopodobnie 2-3 metry.  

Z informacji WP wynika również, że do zdarzenia doszło w Działoszynie w województwie łódzkim. Na nagraniu słyszymy imiona nastolatków: Igor i Kacper. Chłopcy mają około 15 lat. Ofiara nie zgłosiła zdarzenia na policję. Z informacji WP wynika, że na szczęście nic jej się nie stało.

 
Więcej o: