Pomyliła gaz z hamulcem. Na nagraniu widać, jak bmw spada z 7 piętra na dach innego auta

Kamery monitoringu w centrum Austin w Teksasie zarejestrowały niebezpieczny wypadek. Na filmie widać, jak na suva, parkującego pod budynkiem, spada bmw. Z siódmego piętra.

Do wypadku doszło 13 lipa, ale dopiero 12 sierpnia policja zdecydowała się opublikować nagranie w sieci. Najpierw widzimy suva, który podjeżdża pod budynkiem i próbuje zaparkować równolegle do chodnika. Nagle z impetem uderza w niego bmw, które następnie odbija się od dachu suva i ląduje do góry nogami na ulicy.

Po chwili widać, jak do rozbitego auta podbiega przechodzień. Mężczyzna od razu sprawdza stan kierowcy i robi wszystko, by uwolnić go z wraku samochodu. Potem dołączają do niego kolejne osoby.

 

Jak informuje “Daily Mail”, za kierownicą bmw siedziała kobieta. Dzięki szybkiej reakcji przechodniów udało się ją wyciągnąć z auta. W ciężkim stanie trafiła do szpitala. Policja ujawniła okoliczności, w jakich doszło do wypadku. Kierująca bmw znajdowała się na parkingu na 7. piętrze. Pomyliła gaz hamulcem, uderzyła w barierki i spadła ulicę.

To nagranie z wypadku pokazuje, dlaczego powinniśmy wozić dziecko w foteliku

Więcej o: