Jechała z mężem autem, położyła nogi na desce rozdzielczej. Do dzisiaj z bólu nie może stać

Audra Tatum została poważnie ranna w wypadku w 2015 roku. Dzisiaj ostrzega nieuważnych pasażerów.

Kobieta apeluje do pasażerów i kierowców. Opowiada swoją historię, która choć zakończyła się dla niej dobrze, to była wyjątkowo bolesną nauczką. Po jej przeczytaniu, już nigdy nie położysz nóg na desce rozdzielczej. 

Audra została ciężko ranna w wypadku samochodowym w Gruzji w 2015 roku. Jak opisuje Fox 29, siedziała na miejscu pasażera i chciała trochę rozprostować nogi, więc położyła je centralnie nad miejscem, gdzie znajduje się poduszka powietrzna. Kobieta wspomina, że mąż upominał ją, aby tak nie robiła. Jednak i tym razem nie potraktowała poważnie jego ostrzeżeń. 

Nagle samochód jadący przed nimi zahamował. To spowodowało stłuczkę, a pod wpływem siły zderzenia, w aucie wyleciały poduszki powietrzne. Według Fox 29, wszyscy, poza kobietą, wszyli ze zdarzenia z niewielkimi obrażeniami. Natomiast Audrey złamała nos, ramię, kości udowe i kostkę. 

Kobietę poddano wielu zabiegom chirurgicznym. Teraz, z powodu bólu, nie może wykonywać swojej pracy. Dlatego postanowiła, że nagłośni ten problem, opowiadając swoją historię i pokazując zdjęcia, które mają przemawiać do wyobraźni pasażerów.

To nagranie z wypadku pokazuje, dlaczego powinniśmy wozić dziecko w foteliku

Więcej o: