9 rannych, w tym 3 dzieci, w wypadku w Łososinie Dolnej. Na nagraniu widać pędzące auto, potem krzyk i cisza

Policjanci z gminy Łososina Dolna w województwie małopolskim apelują o pomoc w zidentyfikowaniu sprawcy wypadku. W wyniku zderzenia, które spowodował poszukiwany kierowca, zostało rannych 9 osób.

Funkcjonariusze z małopolski prowadzą dochodzenie w sprawie sobotniego wypadku. Do zdarzenia doszło około godziny 13:00 na trasie Jurków - Nowy Sącz w miejscowości Witowice Dolne przy słupku 44/5. Sprawca wypadku uciekł, teraz szuka go policja

Wstrząsające nagranie zamieścił w serwisie Youtube uczestnik zdarzenia. Z opisu wynika, że czerwone renault poruszające się w kierunku Nowego Sącza, zajechało drogę jadącemu z naprzeciwka citroenowi xsara picasso. Ten z kolei, wytrącony z toru jazdy, wpadł na toyotę corollę e15.

W wyniku zderzenia poszkodowanych zostało 9 osób, w tym 3 dzieci. - Auta zostały poważnie uszkodzone - dodaje autor nagrania. Niestety sprawca kolizji odjechał, a przez słabą jakość nagrania funkcjonariusze nie są w stanie odczytać numerów rejestracyjnych. - Szukamy świadków tego zdarzenia. Jeżeli ktoś byłby w posiadaniu informacji, nagrań tego wypadku, prosimy o kontakt z komisariatem w Łososinie Dolnej, tel. 18 444 90 41 lub bezpośrednio do uczestnika zdarzenia na adres mailowy rlibox@wp.pl - apeluje poszkodowany. 

Jak podaje portal sadeczanin.info, na szczęście nikt nie został poważnie ranny. Dzieci profilaktycznie zabrano do szpitala. 

 
Więcej o: