Przerażona mama dzwoni po pizzę. W zamówieniu ukrywa wiadomość, wołanie o pomoc

Cheryl Treadway z Florydy jest matką trójki dzieci. Ta inteligentna i rezolutna kobietą potrafi wyjść cało nawet z najtrudniejszych sytuacji. Dowiodła tego w momencie, gdy uratowała siebie i dzieci... zamawiając pizzę.

Jak to możliwe? Cheryl utknęła w związku z mężczyzną, który znęcał się nad nią fizycznie i psychicznie. Bała się odejść od swojego oprawcy, bo ten groził, że znajdzie ją i zabije. 

Jednak któregoś dnia, mężczyzna wpadł w furię i chciał pobić dzieci. Kobieta szybko złapała wszystkie swoje pociechy i zamknęła się z nimi w łazience. Ukrywała się tak przez kilka godzin. Wiedziała, że nie ma jak uciec z domu. Dlatego wpadła na genialny, ale bardzo ryzykowny plan.

Kiedy jej chłopak nieco się uspokoił, odważyła się wyjść z łazienki i przekonała go, że dzieci są bardzo głodne i trzeba zamówić pizzę. Niechętnie, ale mężczyzna zgodził się. Kiedy tylko dostała telefon, on nie spuszczał jej z oka. Obserwował, czy nie próbuje się z kimś skontaktować, albo co gorsza zadzwonić na policję

Cheryl udało się jednak niepostrzeżenie dopisać w okienku "uwagi dodatkowe" wiadomość do dostawców: Proszę pomóżcie! Zadzwońcie po policję! Kobieta wiedziała, że jej wiadomość może nie zostać odebrana poważnie. Kiedy oddała telefon, szybko ukryła się znów w łazience. Na szczęście obsługa restauracji nie zignorowała jej i wezwała pomoc.

Policjanci pojawili się pod domem bardzo szybko. Po 20 minutach od ich interwencji mężczyzna poddał się, bo wiedział już, że nie uda mu się uciec. 

 
Więcej o: