Para stoi przed ołtarzem, nagle pan młody ucieka z kościoła. Ksiądz wiedział o wszystkim wcześniej

Pan młody postanowił zaskoczyć swoją przyszłą żonę, dlatego wiele tygodni przed ślubem zaplanował coś szalonego. Podczas uroczystości ślubnej opuścił na chwilę pannę młodą, by pokazać jej jak wiele dla niego znaczy.

Ślub to ogromne emocje. Państwo młodzi ogromnie się stresują. Całe to napięcie i stres można jednak łatwo zniwelować. Wystarczy odrobina humoru i dystansu, a także jak pokazuje przykład tego pana młodego, także kreatywność. 

Stuart i Vicky zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia. Niedługo później para zaręczyła się. W końcu nadszedł dzień ich ślubu. Wszystko przebiegało idealnie. Do czasu. Gdy narzeczeni stali na ślubnym kobiercu, nieoczekiwanie Stuart puścił dłoń swojej ukochanej i wybiegł z kościoła! Jak się okazało, ksiądz o wszystkim wiedział...

Według księdza, który był świadomy sytuacji, drużba nie mogła przyjść na ślub bez pierścionków. Stuart opuścił świątynię i udał się po obrączki. Gdy tylko przekroczył próg świątyni, w kościele pojawił się ekran na którym goście mogli oglądać, co robi pan młody. Mężczyzna biegł przez pola, płynął łódką, a nawet jechał ciągnikiem! Wszystko po to, aby w oryginalny sposób dostarczyć symbole miłości.

Zobaczcie film z tych niecodziennych zaślubin! My jesteśmy nim zachwycone:

 

Prawda, że to niezwykle pomysłowe? W Polce nie mamy jeszcze takich tradycji, by "urozmaicać" śluby w ten sposób. Nasze uroczystości są trochę bardziej poważane. Myślicie, że u nas mogłoby się przyjąć coś podobnego?

Więcej o: