Podają matce dziecko po porodzie, a ono nie chce jej puścić. Urocze wideo zobaczyło 9,5 mln osób

Do sieci trafiło nagranie, na którym uwieczniono pierwsze chwile matki z dzieckiem po porodzie. Maluszek podany mamie nie chce jej puścić i zaczyna tulić kobietę.

Więź łącząca matkę i dziecko to coś wspaniałego. Takiej relacji nie da się porównać z żadną inną. Dziś dziecko, o ile nie ma żadnych komplikacji, od razu po porodzie jest podawane matce. Służy to świeżo upieczonej mamie i maluszkowi. Nie ma nic piękniejszego, jak utulenie maleństwa, które nosiło się przez dziewięć miesięcy pod sercem - wie to każda matka. 

Doświadczyła tego też Brenda Coêlho, która urodziła pierwsze dziecko. Marzeniem kobiety było udokumentowanie tej ważnej dla niej chwili. Poprosiła więc swojego męża, by nagrał moment, w którym pielęgniarka podaje jej dziecko. Nikt nie spodziewał się jednak, że to nagranie będzie tak niesamowite. Okazało się, że noworodek zaczął tulić się do mamy, jakby instynktownie wiedząc, że u jej boku jest najbezpieczniej. Kiedy pielęgniarka próbuje zabrać maluszka, ten zaczyna płakać i nie chce jej puścić. Dziecko zostaje więc z mamą jeszcze chwilę. 

Zobaczcie sami to urocze i niezwykle wideo. Do tej pory obejrzało je 9,5 mln osób, a ponad 140 tysięcy go udostępniło. Nie dziwimy się, jest naprawdę cudowne:

To nagranie z wypadku pokazuje, dlaczego powinniśmy wozić dziecko w foteliku

Więcej o: