Dwaj budowlańcy robią sobie przerwę w pracy i zaczynają śpiewać. Ich wykonanie zachwyca

Nie ważne, czy zajmujemy się na co dzień w życiu. Ważne, żeby mieć pasje i je rozwijać. Tych dwóch budowlańców, jest na to najlepszym dowodem. Panowie w przerwie od pracy nagrali, jak śpiewają. Ich wideo staje się coraz popularniejsze.

Josh Arnett i Aaron Grey pracują na budowie. Panowie dogadali się jednak i okazało się, że obaj lubią śpiewać. Co więcej, nie tylko lubią, ale mają niesamowity talent. W przerwach od pracy postanowili więc śpiewać, a swoje wyczyny zaczęli nagrywać i udostępniać w sieci. 

Panowie nazwali się "The singing contractors" i udało im się już nawet nagrać płytę. Posłuchajcie, jak obaj panowie śpiewają wzruszającą piosenkę Josha Grobana "You raise me up". Żeby nie pomylić słów jeden z nich wyjął telefon i wyszukał treść utworu. Jednak to, że posiłkują się telefon nie odbiera im uroku. Naszym zdaniem sprawia tylko, że są jeszcze bardziej wiarygodni w tym, co robią.

Pierwszy z mężczyzn zaczyna śpiewać w 1.45 minucie nagrania i od tego właśnie momentu polecamy Wam oglądać. Wcześniej natomiast opowiadają trochę o sobie i o tym, co robią.

Posłuchajcie i dajcie znać, jak Wam się podoba.

 
Więcej o: