5-latek dzwoni na policję. Szuka mamy, która jest w niebie. Policjant postanawia mu pomagać

Każdemu jest trudno pogodzić się ze śmiercią bliskiej osoby, jednak to dzieciom najtrudniej zrozumieć, że nigdy nie spotkają już ukochanej osoby. Ten 5-latek tęsknił za swoją mamą, która niedawno zmarła. O pomoc zwrócił się więc do policji. Historię tego chłopca obejrzało już ponad 6 mln osób.

Trudno jest wytłumaczyć dzieciom, czym jest śmierć, zwłaszcza wtedy, kiedy zabiera dzieciom kogoś bliskiego. 5-letni Jerry nie rozumiał, dlaczego jego mama nie wróciła ze szpitala i nie wiedział, co miał na myśli jego tata, mówiąc, ze mama jest w niebie.

Chłopiec postanowił wziąć sprawy we własne ręce i zadzwonić na policję, by zgłosić zaginięcie mamy. Policjant szybko zorientował się, że matka Jerrego nie żyje. Nie rozłączył się jednak z chłopcem, ale postanowił mu pomóc.

Starszy policjant był bezradny, wpadł jednak na pomysł i kazała chłopcu każdego dnia kupować czerwony balonik.

Do tego czerwonego balonika Jerry miał przyczepiać listy i rysunki do mamy. Policjant obiecał, że mama chłopca dostanie je w niebie wszystkie. Zobaczcie, co stało się, kiedy Jerry zadzwonił raz jeszcze, mówiąc, że nie dostaje od mamy żadnej odpowiedzi.

Ten film wzrusza do łez. Spróbuj go obejrzeć i nie uronić ani jednej. Nam się to nie udało. [uwaga możecie ustawić polskie napisy].

 
Więcej o: