22 lata po ślubie publikuje zdjęcie z kościoła i przeprasza przyjaciółki. Druhna obraca wszystko w żart

Tammi Kippes Sauer 22 lat po swoim ślubie opublikowała na swoim Facebooku zdjęcie z uroczystości. Przeprosiła też druhny za sukienki. Nie spodziewała się jednak żartobliwej odpowiedzi jednej z nich. Zabawny kolaż obiega teraz świat.

Każda panna młoda chce wyglądać pięknie w dniu swojego ślubu, wszak to ważne wydarzenie, jedyne takie w całym życiu. To dlatego wydają sporo pieniędzy na białą suknię, którą niestety ale już nigdy nie założą.

Podobny problem dotyka druhnę, a w przypadku zachodnich standardów, druhny, które stoją przy ołtarzu obok panny młodej. Ich sukienki też zazwyczaj nie nadają się na żadne inne uroczystości i niestety leżą później w szafie. 

Tammi Kippes Sauer uświadomiła sobie to dopiero 22 lata po swoim ślubie. Świętując dwudziestą drugą rocznice ślubu opublikowała na swoim Facebooku zdjęcie z uroczystości. W załączonej do posta fotografii zwróciła się także do swoich przyjaciółek.

Przeprosiła wszystkie druhny, że musiały założyć takie sukienki. Oczywiście wszyscy gratulowali jej z okazji rocznicy i składali życzenia na kolejne lata związku i pisali, że sukienki nie były takie brzydkie. Jedna z pań napisała, że widziała wiele o wiele brzydszych sukienek dla druhen, a te dają radę. 

Jednak najlepsza była odpowiedź jednej z przyjaciółek Tammi - Heidi Mann. Kobieta pod grupowym zdjęciem ze ślubu załączyła własny kolaż. Na Szczytowskich udostępnionych przez nią zdjęciach Heidi ubrana jest w tę samą suknię, własnie tę ze ślubu. 

Heidi opatrzyła też swoje zdjęcia zabawnym komentarzem: 

Co masz na myśli mówiąc, "przykro mi z powodu sukienek? Swoją noszę cały czas".

Oczywiście zdjęcie stało się hitem i wywołało wiele śmiechu wśród komentujących. Pokochała je także sama Tammi, która doceniła żart i poczucie humoru przyjaciółki. 

Więcej o: