Para jest na audiencji u papieża. Nagle on przed nią klęka i prosi ją o rękę. Zaskoczony jest nawet Franciszek

O tych zaręczynach mówi cały świat. Podczas prywatnej audiencji u papieża polityk uklęknął przed ukochaną i zapytał, czy ta zostanie jego żoną. Wszystkiemu przyglądał się papież Franciszek.

Zaręczyny to ważny krok w życiu pary. Każdy oświadczający się mężczyzna chce, by ten dzień był wyjątkowy, dlatego zdarza się, że panowie skrzętnie przygotowują się na to wydarzenie. Szukają najciekawszych i najbardziej romantycznych pomysłów na scenerię oświadczyn. Mało komu jednak przychodzi do głowy, by zrobić to Pałacu Papieskim i to w towarzystwie samego papieża. 

27 sierpnia odbyła się konferencji Międzynarodowej Sieci Katolickich Prawodawców w Pałacu Apostolskim. Podczas niej odbyły się też prywatne audiencje u papieża. W jednej z nich uczestniczył wenezuelski parlamentarzysta  Dario Ramirez i jego partnerką Maryangel Espinal. Właśnie podczas audiencji polityk klęknął przed swoją ukochaną i poprosił ją o rękę. 

 

Papież Franciszek był zaskoczony, podobnie jak wybranka Ramireza. Kobieta przyjęła pierścionek i ze łzami wzruszenia odpowiedziała "tak". Papież natomiast od razu udzielił zakochanym błogosławieństwa. 

Wszystko oczywiście zostało nagrane, w sieci i w mediach pojawiło się wiele zdjęć i nagrań z tego wydarzenia. Zobaczcie sami:

 
Więcej o: