Zastanawiali się, czemu ich 12-letni syn tak długo bierze prysznic. W końcu go nagrali

Od kiedy rodzice Logana zamontowali w łazience prysznic, ich syn spędzał w niej wyjątkowo dużo czasu. Zdecydowali, że sprawdzą, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami.

Rodzice 12-letniego Logana przeprowadzili remont łazienki. Oprócz nowego prysznica, zamontowali w kabinie bezprzewodowy głośnik. Przed remontem ich syn nie spędzał dużo czasu w łazience - brał szybki prysznic. Tym bardziej rodzice zachodzili w głowę, dlaczego teraz przesiaduje w niej tak długo. Zaczęli snuć teorie, że może dziecko ma jakieś problemy, o których nie chce lub boi się im powiedzieć.

Tymczasem prawdziwy powód okazał się bardzo banalny. Zobaczcie sami, co sprawiło, że 12-letni Logan tak bardzo pokochał mycie pod prysznicem. Dodamy tylko, że rodzice opublikowali to wideo za zgodą syna i ma już 16 milionów wyświetleń.

 

O tym, że dzieci są rezolutne i potrafią nas zaskoczyć przekonał się także dziennikarz, prowadzący program telewizyjny na żywo. Próbował rozmawiać z gośćmi o alergii na mleko. Zaproszona do studia dziewczynka miała jednak do zrobienia ciekawsze rzeczy i już po kilku sekundach od wejścia na antenę skradła całe show. Kliknij i zobacz, co tam się działo

To nagranie z wypadku pokazuje, dlaczego powinniśmy wozić dziecko w foteliku

Więcej o: