Anna Lewandowska publikuje pierwsze nagranie z Klarą. 'Tak sobie gadamy'

Anna Lewandowska opublikowała na Instargamie krótkie wideo, na którym "rozmawia" z Klarą. Mała Lewandowska jest bardzo głośna i można powiedzieć "rozgadana".

Anna Lewandowska dotąd opublikowała już wiele zdjęć, na których jest z małą Klarą. Nigdy jeszcze na fotografiach nie pojawiła się twarz najmłodszej Lewandowskiej. Tym razem trenerka także nie pokazała buzi swojej pociechy, ale za to możemy ją usłyszeć. Młoda mama pochwaliła się na swoim Instagramie nagraniem "rozmowy" ze swoją latoroślą. 

Na krótkim filmiku można usłyszeć głośne i wyraźne gaworzenie dziecka. Sama Lewandowska podpisała film:

Tak sobie gadamy od rana

Lewandowska nazywa też Klarę swoją największą motywację

 

To takie urocze, nie dziwimy się, że trenerka udostępnia takie filmy. Która mama nie byłaby dumna i nie chciała się pochwalić taką rozgadaną istotką?

Ale nie tylko Anna Lewandowska chwali się córką w sieci. hitem internetu stało się nagranie, na którym Dennis Neely i jej 15-miesięczna córeczka leżą pod kocem. Gdy mama powiedziała do kamery,  dokładniej zaśpiewała, że ją kocha, dziewczynka bacznie słuchając mamy nie zwlekała długo z odpowiedzią. I zrobiła to tak uroczo, ze podbiła serca milionów widzów. Kliknij i zobacz reakcję dziecka

To nagranie z wypadku pokazuje, dlaczego powinniśmy wozić dziecko w foteliku

Więcej o: