Na kanapie siedzi 6 dziewcząt, ale widać tylko 5 par nóg. Oto zagadka na spostrzegawczość

Do internetu trafiło zagadkowe zdjęcie. I teraz wszyscy szukają zaginionych nóg.

Na pierwszy rzut oka wydaje się, że to zwykłe pamiątkowe zdjęcie ze spotkania koleżanek. Ale gdy przyjrzycie się dokładniej, zauważycie, że jedna z nich... nie ma nóg, a przynajmniej tak wypadła na fotografii.

Czyżby autor przerobił zdjęcie w Photoshopie? Nic bardziej mylnego. Okazuje się, że winne całego zamieszania są czarne spodnie dziewczyny, tej drugiej, licząc od lewej strony. Ponieważ koleżanka siedząca tuż obok ma na sobie również czarne spodnie, w efekcie ich nogi zlały się w całość. Gdyby nie dziura na kolanie, przyznajemy, że ciężko byłoby rozwiązać tę zagadkę.

Rozwiązanie zagadkiRozwiązanie zagadki Fot. twitter.com/ Christal

Jeśli macie ochotę na kolejny test na spostrzegawczość, koniecznie zobaczcie to zdjęcie. Miranda zaręczyła się z chłopakiem i postanowiła oznajmić to wszystkim znajomym w sieci. Wrzuciła więc na Facebooka wspólne zdjęcie, które opatrzyła romantycznym opisem. Ale zamiast życzeń, jej znajomi zaczęli zamieszczać dziwne komentarze. Okazało się, że dziewczyna przed zrobieniem zdjęcia zapomniała schować pewną intymną rzecz. Kliknij i zobacz wpadkę.

To nagranie z wypadku pokazuje, dlaczego powinniśmy wozić dziecko w foteliku

Więcej o: